BCL_SPA_GroupBCL SPA unikaalsed müügiargumendid:
– orgaanilised koostisosad, mille on
sertifitseerinud Stellar Certification,
– puhtad, ohutud ja unikaalsed
koostisosad,
– kvaliteetsed ja tõhusad tooted,
– lihtsalt läbiviidavad ja lihtsalt müüdavad
hooldused,
– mitmeotstarbelised tooted,
– tõusev teeninduse tase,
– innovaatiline lähenemine,
– ettevõtte kultuur,
– ausa ettevõtluse reeglid.

Järgnevalt on toodud BCL SPA süsteemi iseloomustavad neli lihtsat sammu.
– Surnumere sooladega vannid puhastavad ja valmistavad käed, jalad ja keha ette spaahoolduseks.

– Suhkrupõhine koorija koorib nahka õrnalt ning niisutab seda, jättes naha pehmeks ja siidiseks.
– Niisutav mask taastab naha loomuliku niiskustasakaalu ja toidab nahka sügavuti.
– Massaažikreem tervendab, toidab ja taastab nahka, jättes selle siledaks ja niisutatuks.


images-groups-cream-mandarin

– Vananemisvastaseks hoolduseks pakkuge mandariini ja mango sarja.

 

 

 

 

images-groups-salt-lemongrass
– Puhastavaks ja ergutavaks hoolduseks pakkuge sidrunheina ja rohelise tee sarja.

 

 

 

 

images-groups-salt-lavender
– Rahustavaks ja niisutavaks hoolduseks pakkuge lavendlisarja.

 

 

 

 

images-groups-cream-milk– Niisutavaks ja pehmendavaks hoolduseks pakkuge piima ja mee ning valge šokolaadiga sarja.

 

 

 

 


 

Sõna „maniküür“ on tulnud ladinakeelsetest sõnadest manus- käsi ja cῡra- hoolitsema. Tema ajalugu ulatub muistsesse Egiptusesse, kus juba vaaraod oskasid hinnata seda luksuslikku iluhooldusprotseduuri. Paljudele naistele on looduse poolt kingitud ideaalne küünekuju ja struktuur. Tänu kaasaegsetele maniküüriteenustele on võimalik suurepäraseid tulemusi saavutada ilma kunstküüsi omamata. Maniküür on vajalik ka kunstküünte kandjatele, sest küünehoolduse käigus ei tegeleta käe ja käenahaga kui tervikuga.

Kuigi maniküüri on võimalik ka kodus ise teha, võimaldab salongimaniküür intensiivsemat ja professionaalsemat hooldust. Salongis pakutavad teenused erinevad nii protseduuride, ajakulu kui hinna poolest. Üheks populaarsemaks hoolduseks on kujunenud SPA maniküür. SPA tuleneb ladinakeelsest väljendist: Sanitas per Aquas, mis tähendab „tervis läbi vee“. Juba muinasaegadel olid inimesed teadlikud vee ravivast toimest ning seda kasutati erineval moel. Tänapäeval pakutakse „tervistava vee“ kõrvale erinevaid mähiseid, maske, õlisid või ravimtaimede leotisi. SPA mõiste on laienenud ja rõhuasetus „veelt“ on liikunud „looduslikkusele“. Seega ei pea enam kõik algama ja lõppema veega, suurem eesmärk on inimese tervis ja selle parendamine üha uute võimaluste läbi. SPA maniküür pakub käte ja küünte hoolduseks kõige intensiivsemat hoolduspaketti, mis algab käte koorimisega, sisaldab mähiseid ja maske ning lõppeb lõõgastava massaaži ja kreemiga.

images-nails-ultra-shine-topcoatimages-nails-basecoatimages-nails-cuticle-removerimages-nails-cuticle-oilimages-nails-topcoatimages-nails-basecoat-strength

 

 

 


 

Sügavuti hooldavatest teenustest on levinud erinevad parfiiniprotseduurid. Parafiinihooldused on sügavniisutavad ja toitvad, parandavad vereringet ja sobivad hästi inimestele, kellel on liigeseprobleemid. Soe parafiin avab poorid ja teeb naha eriti vastuvõtlikuks vajalikele toitainetele ning eeterlike õlide mõjule. Parafiinihooldust võib teha ka koos kätemaskiga, aga ka parfiini enda koostissesse kuuluvad erinevad õlid ja vitamiinid, mis jõuavad soojuse mõjul tõhusamalt nahakihtidesse, muutes käed tõeliselt siidiseks.

Maniküüri juurde kuulub alati massaaž. Tänapäeval tuntakse väga erinevaid massaažiliike, mille abil on võimalik ka terviseprobleeme leevendada. Üldiselt kuulub maniküüriteenuse juurde klassikaline kätemassaaž, mis on vereringet parandav ja tõeliselt lõõgastav protsess.