Ripsmepikendused

Naine tahab olla atraktiivne, võluv ja lihtsalt vastupandmatu. Muidugi, üks olulisemaid rolle mängib naise pilk ja seetõttu ripsmepikendused aitavad saavutada unikaalse silmapilgu ja ei jäta kedagi ükskõikseks.

Tänapäeval on olemas erinevad ripsmepikenduste tehnoloogiad nagu näiteks: üks ühele ripsmepikendus ( Jaapani tehnoloogia ), üldmaht (pikendus üle kogu pikkusesripsmeid ), pool pikkuse pikendus (üle 1-2 ripsme), 3D – ripsmepikendused (mitu tükki ).

Meie salong valib kõik tehnoloogiad .

Pikkust , paksust, sujuvaid üleminekuid võite ise valida, see on veel üks suur pluss ripsmepikenduses.  Loomulik vaade, mis on õige ja rõhutab just Teie individuaalsust.

Ripsmepikenduste menetlus annab Teile mitte ainult soovitud ilme, aga ka säästa oma aega. Nüüd saate magada hommikul pool tundi või isegi tund aega rohkem. Oma peegelduses  näete värske ja särav välja, kohaldamata tavalist make-upi. Esimesed 2-3 nädalat Te ei pea kasutama ripsmetušši. Eriti hea pikendada ripsmed, siis kui tulevad mõned olulised sündmused, nagu pulmad, lõpetamised, uusaasta, sünnipäevad jne. See menetlus on väga asendamatu suvepuhkusel. Ühesõnaga, Teie silmad jäävad alati võrratuks ja ilusaks.

Et pikendatud ripsmed oleksid alati kenad ja värsked  on vaja teha hooldust  iga 2-4 nädalat, sõltuvalt sellest, kui kiiresti ripsmed kukkuvad välja. Dekoratiivsed ripsmed kukkuvad välja koos kliendi oma ripsmetega.

Ripsmepikenduste panek võtab 1-2 tundi aega. Ripsmepikenduste hooldus kestab pool tundi kuni tund aega.

Oleks väga tore, kui tulete protseduurile ilma meigita ja ripsmetuššita. See aitab alustada kohe ripsmepikenduste protsessi  🙂

Mida ei tohi teha ripsmepikendustega?

 • esimese 24 tunni jooksul igal juhul ei tohi pesta ripsmeid , külastada SPA-keskuse , solaariumi  ning saunad. Kelaatud kosmetelised protseduurid.
 • Te ei saa ühel ja samal päeval teha näo puhastus auruga ja ripsmepikendustega . Kõigepealt peate läbiviima  näo puhastus  ja alles siis ripsmepikendused. Kui teha teisiti , pikendatud ripsmed võivad kohe välja langeda.
 • Mingil juhul ei tohi kasutada kunstripsmete hoolduseks  õli .
 • Pikendatud ripsmetele ei meeldi rasvased kreemid ja meigi eemaldamiseks piimad jne. Kui Te unustate seda reeglit , ripsmed kukkuvad kiiresti välja.
 • Ärge hõõruge oma silmi. Peske ja kuivatage oma silmad väga hoolikalt . Iga mehaaniline stress võib kahjustada ripsmeid, mitte ainult pikendusi, vaid ka oma ripsemeid.
 • Mõned tüdrukud proovivad  koolutada ripsmeid tangidega. See on keelatud.
 • Pikendatud ripsmed kardavad klooritud ja soolast vett.
 • Ärge magage näoga padja peal , sest see murrab ripsmepikendusi.
 • Ärge  tõmmake ripsmed välja, ning ärge lõigake neid. Juhul, kui tekkib probleem silmadega, pöörduge salongi, kus Te panite oma ripsmepikendused.

Kellele ei tohi teha ripsmepikendusi paigaldada?

 • Neile, kes on allergilised liimi vastu ( see on tavaliselt tehtud vaigust). On võimalik kontrollida ennast, selleks on vaja kleepida paar kunst ripsmed oma ripsmetele ja vaadata 24 tunni jooksul milline reaktsioon tuleb. Kui ärrivust ei teki, võib julgelt pikendada ripsmeid.
 • Ei ole soovitav teha pikendust neile, kellel on sageli silmapõletikud.
 • Neile, kellel on ümber silmade üleliigselt õline nahk, ripsmepikendused ei püsi kaua.
 • Neile, kellel ümber silmade on väga kuiv nahk , ripsmepikendused seisavad ka lühiaja, sest kuiv nahk vajab pidevat kreemimist.

Ripsmepikendused  ja kontaktläätsed

Meditsiinis  neile, kes kannavad  läätsed ja ripsmepikendusi vastunäidised ei ole. Koos nad saavad rahumeelselt  eksisteerida , KUID mitte kauaks . Kunstilised ripsmed ei kannata kui silma sisse pidevalt pandakse läätseid ja võetakse ära . Nad langevad välja . Sellisel juhul Te peate lihtsalt proovima ripsmepikendusi, et näha kui kaua nad eksisteerivad just Teil.