Kiire lahendus ülekaalulisuse ja tselluliidi probleemidele! Pressoteraapia ja DETOX keha mähkimine!

Kaasaegne kosmetoloogiline protseduur võimaldab teil silmnähtavalt kaotada kehakaalu. Protseduuri peamine põhimõte on enam kui 30 ravimtaime kasutamine, mis on spetsiaalselt valitud fütoreapetaatide poolt. Need moodustavad geeli ja soola, mida kasutatakse protseduuri ajal. See protseduur tagab keha taaselustamise, vähendades keha ümbermõõtu ja kaalu.

 • Seansi kestus on 60 minutit.
 • Pressoteraapia ja DETOX kehamähis.
  – Protseduuri alguses mähitakse keha soojendava ja figuuri parandavasse mähisesse, millel on väljendunud drenaažiefekt.
  – Protseduur jätkub pressoteraapia aparatuuril, mille käigus läbib kogu keha (käed, jalad, talje ja jalad) kerge õhurõhu, parandades lümfisüsteemi voolu ja kiirendades ainevahetusprotsesse kehas
 • NB!Protseduuri teostatakse professionaalse kosmeetikasarjaga.
 • Pressoteraapia taastab niiskuse tasakaalu, eritades kahjulikke aineid ja liigset vedelikku. Seeläbi normaliseerub interstitsiaalse vedeliku ja lümfi ringlus. Protseduur aktiveerib rasvarakkude ja naharakkude metaboolseid protsesse ja parandab venoosset vereringet, mille tagajärjel toniseeruvad soonte seinad ja kaovad tursed.
 • Detox-mähis vabastab teie jalad raskustundest ja tarbetutest liigsetest mahtudest, vähendades märkimisväärselt tselluliiti.
 • Protseduuri peamised tulemused:

– kehakaalu märkimisväärne langus

– nahk muutub elastsemaks, tihedamaks

– vee ja soola metabolismi tasakaalu normaliseerimine rakkudes

– naha vananemisprotsessi aeglustamine ja kudede regenereerimise parandamine

– lümfisüsteemi stimulatsioon

– diureetikumi, turseid vähendav, detoksikatsiooni, diafooreetiline (termogeenne), tselluliidivastane, toniseeriv, pinguldav, lipolüütiline toime

 • Vastunäidustused:

Veenilaiendid, onkoloogia, südame-veresoonkonna haigused, hüpertensioon, nahahaigused-ekseem, lööve, endokriinsed haigused.

 • Protseduuri teostab staažiga diplomeeritud spetsialist.

·  Kasutame uusi seadmeid.