Juuste triibutamine – see on parim viis, kui Te tahate saavutada visuaalselt volüümikaid juukseid, varjata halleid juukseid, unistate blondist, kuid kardate drastilist soengu muutust või lihtsalt soovite proovida midagi uut! Veel hiljuti oli juuste triibutamine esindatud kui tumedate ja heledate toonide vaheldumine. Kuid tänapäevaks on see tehnoloogia arenenud nii värvitoonide kombinatsioonide kui ka tehnika poolest. Tänaseks suudab professionaal pakkuda ükskõik milliseid värvikombinatsioone, mis sobivad kõige paremini Teie naha- ja silmadega ning luua Teile kõige moekam ja stiilsem imidž. Juuste triibutamine omab mitmeid eeliseid võrreldes tavalise värvimisega. See tehnoloogia tekitab juustesse värskuse ja volüümi. Annab näole juurde õrnust ning nooruslikkust. Ei ole ilmtingimata vajalik ennast kardinaalselt muuta, võib lihtsalt lisada juurde särtsu heledate triipude abil juuste otstel või siis kontrastsete triipude abil otsmikul. Tänu sellele tehnoloogiale vahetatakse tihti sujuvalt juuste värvitooni. Triibutamise eelis seisneb selles, et see ei kuivata juukseid nii palju kui täismahus juuste värvimine, kuid annab juustele siiski ilusa sära!

Värvimise stiilide kirjeldused:

 • California triibutamine: see on värvimise erimeetod, kuna kõrvalsalkudele kantakse sama värv, tulemuseks on tasakaalustatud gradient. “Tahan et mul oleks samasugune soeng kui Jennifer Anistonil või Jennifer Lopezil” – see on California stiilis juuste värvimine. Hollywoodi stiilis juuste värvimist loetakse ühest värskematest aktuaalsest trendidest.
  Hollywoodi juuste värvimise järgselt näevad juuksed välja loomulikud, kaunid ja rikkalikud. Juuste värv tundub loomulik, justkui päiksest “põlenud”. California elanikud veedavad palju aega merel, rannas ja nende juuksed “põlevad” kaunilt päikse käes. Stilistid märkasid seda efekti ja jäljendasid seda juuksurisalongis.
  Juustevärvimise variante on mitmeid: sujuv värv, mis tumeneb juuste otstest; põlenud efekt ja otsad; läike efekt; erinevate värvidega mängimine, nagu kuldpruun värvipalett; sujuv üleminek tumedamast heledamaks; inimese näokuju järgi lõikus ning värvitud otsad.
  Hollywoodi värvimine ei vaja sagedast juuste juurte värvimist ja seetõttu väheneb ka juustele koormus, lisaks aitab säästa ka kliendi aega ja raha.
 • Prantsuse triibutamine: see on õrnatoimelise blondeerimise meetod mis on antud hooajal ülipopp. Soovitame seda heledamate juustega ja hele šatään värvitooni juustega naistele. Värvimise ajal ei kasuta radikaalseid blondeerijat, juuste peale kantakse õrnatoimeline helendaja mis ei riku juuste struktuuri.
 • Veneetsia triibutamine: sobilik tumedate juustega naistele, mis annad juustele mereliiva, mee ja küpse nisu sära! Antud spetsiifika tähendab lõpuni viidud heleda ja tumeda tasakaal, kus heledam toon väga mõõdukalt upub tumedate juustesse. Sellised salgud lisavad reliefi ja dünaamikat teie soengule!
 • Juuste värvimine Ombre stiilis. Proovige selle hooaja trendi – värvimine Ombre Hair stiilis. Antud meetodi kasutades värvitakse juuksejuured tumedamaks ning juukseotsad heledamaks. Tänapäeval on olemas erinevad võmalused Ombre Hair stiilis värvimiseks. Värvitoonid võivad olla nii kontrastsed kui ka rahulikud. Teie valik.
 • Balayage juuste värvimise tehnika, kus juuksur helendab üksikuid juuksesalke, et luua värvi kontrast ning loob kõike loomulikud näivad juuksed. Tähtis on mainida, et Balayage pakub erinevaid toone, mitte värve. Selle värvimise tehnika tulemusena meie juuksed on glamuursed, naturaalsed ja kolmemõõtmelised. Peale selle seda meetodit saab defineerida juskui juuste maalimist. Juuksur hoiab õhukest juuste salku ja kannab pintsliga värvi ning laseb värvil teha oma kunstitöö.Balayage parandab juukse juuri – see on naiste juuste kõige probleemsem osa. Tume juuksevärv võib mõnikord rikkuda kogu välimuse, aga Balayage võimaldab peita kõik vead juuste juurte värvis ja on ka lihtsam toonida üliselt juukseid. Profesionaalne juuste värvimine salongis on muutunud taskukohaseks tänu Balayag’le. Klient võib tulla järgmisele värvimisele alles 3-4 kuu pärast. Kuni järgmise värvimiseni juuksed kasvavad loomulikult ja näevad välja hoolitsetud.
 • 3D-värvimine põhineb keerulisel, erineva tonaalsusega värvide kombineerimisel.
  Toonide kooskõla tekitab 3-dimensioonilise juuksevärvimise efekti, millel on terve rida plusse:
  juuksed muutuvad visuaalselt paksemaks;
  tekivad ootamatud helgid ja värvi dünaamika;
  parima efekti saavutamiseks võib lõikuse põhilised tsoonid esile tuua;
  üksikute salkude rõhutamine.
  Kuna moes on naturaalsus, siis sobib 3D-värvimine suurepäraselt loomuliku juuksevärviga naistele, ent ka värvitud juustega kaunitaridel võimaldab selline tehnoloogia muuta juuksed “elusateks”.
  3D-tehnoloogiaga värvimises võetakse arvesse lõikus, juuste naturaalne värv ja kliendi välimuse tüüp. Kui need aspektid on teada, siis projekteeritakse individuaalne värvimise skeem. 3D-tehnoloogiaga juuste värvimises kasutatakse püsivaid värvaineid.
  3D-värvimine muudab juuksed säravaks, ilusamaks ning annab neile hoolitsetud välimuse. Kui võtta aluseks naturaalne juuksevärv, siis ei teki hiljem probleeme ka välja kasvanud juuksejuurtega.