comp-1296-B-round2IBX SYSTEM
Ettevõttele Famous Names panid aluse Jim ja Linda Nordstrom USAs. Jim oli varem 17 aastat juhtinud firmat Creative (praegu CND), mis on kinkinud maailmale sellised armastatud tooted nagu Shellac ja Solar Oilküüneõli. Hiljem rajasid Jim ja Linda koos uue ettevõtte Famous Names ja töötasid välja unikaalse küünte tugevdamise süsteemi IBX.
IBX on uus revolutsiooniline süsteem, mis on loodud loomulike küünte taastamiseks ja kaitseks ning mis võimaldab saavutada vapustavaid tulemusi, millest varem võis vaid unistada.

Meetodist lühidalt.
IBX toodete aluseks on tihedalt läbipõimunud polümeervõrgustik, mis ei toimi mitte küünte pealispinnal, vaid tungib selle kõige pindmisse kihisse. See võrgustik tugevdabki küüneplaati, muutudes ise selle osaks.

Süsteemi kuulub kaks toodet: IBX Repair ja IBX.

IBX Repair loob aluskihi, mis annab võimaluse küünesisese polümeerkihi moodustumiseks ning eemaldab või vähendab valgeid laike küüntel. Kui kanda seda paikselt kahjustatud piirkondadele (lõhed, kihistuvad küüned), siis toimib see nagu kahepoolne teip, liimides kahjustused kinni.

IBX loob sarnase polümeervõrgu, mille tagajärjel
– küüneplaat tugevneb ja taastub;
– kaovad mitmesugused probleemid nagu küünte kuivus, haprus, kihistumine jne;
– küünte kasv kiireneb;
– tekib kaitse agressiivse toimega vedelike vastu nagu küünelakieemaldajad ja geellakid, pakub kaitset ka traumade ja agressiivse viilimisega kaasnevate kahjustuste vastu;
– naturaalse küüneplaadi ja dekoratiivlakkide, geellakkide jms vahel toimub kvaliteetne haakumine;
– kõikvõimalike küünekattematerjalide eluiga pikeneb.

Küünte laitmatu välimus algab nende tugevusest. IBX tagab küüntele ilu ja tervise. Paljud naised hindavad seda revolutsioonilist süsteemi juba mõnda aega väga kõrgelt. Andke ka Teie oma hinnang!